Торгово-дистриб'юторська компанія будівельних та господарських матеріалів

  • Ми працюємо на ринку України з 2010 року.
  • Ми є офіційним дилером продукції ряду торгових марок на території України, що дозволяє проводити гнучку цінову політику і надавати конкурентні та вигідні ціни.
  • Більше 2500 товарів в магазині;
  • Більше 300 компаній працюють з нами на постійній основі;
  • Замість перерахування наших переваг - просто почитайте відгуки наших клієнтів;
  • За час існування, компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник якісних матеріалів для ремонту та будівництва. Доказом цьому можуть служити фото об'єктів від вдячних покупців, які використовували товари з нашогобудівельного магазину.
  • Компанія активно працює в сфері B2B - торгівлі з компаніями, які проводять вогнебіозахисну обробку ооб'єктів.

ПОЗИЦІОНУВАННЯ

Імідж компанії - це 8 років успішного функціонування на ринку. В умовах кризи важливими факторами успіху служать швидкість реагування, наявність гнучкої і динамічної системи менеджменту, що сприяють неухильному прогресу. Ми систематично здійснюємо моніторинг розвитку ринку будівельних матеріалів, і з усього пропонованого асортименту рекомендуємо нашим покупцям тільки необхідні та ефективні продукти.

Детальний аналіз існуючого асортименту і якості на ринку оздоблювальних матеріалів викликав потребу налагодження випуску препаратів під торговою маркою «OXIDOM» на власній виробничій базі, які б відповідали міжнародним стандартам якості. У портфелі нашої компанії більше 17 захисних продуктів для деревозахисту: вогнезахист, антисептики, змивки, маски та ін.захищають суміші.

НАШІ КЛЮЧОВІ КОМПЕТЕНЦІЇ

Перед здійсненням покупки кожен покупець отримує професійну консультацію про поєднання та підбір будматеріалів, їх подальшій доставці. Постійні покупці користуються сервісом безкоштовної доставки і заохочувальними бонусами (від 3 до 7 %).

Компанія систематично проводить моніторинг якості обслуговування покупців і можливостей його підвищення. Управлінський і робочий персонал постійно підвищує кваліфікацію на курсах, тренінгах, семінарах, щоб успішно пройти атестацію. Менеджери володіють повною інформацією і раді запропонувати детальну інформацію про асортимент і зміни в наявності будь-якого товару.

Прямі поставки від виробників або офіційних дистриб'юторів гарантують нашим споживачам тверду гарантію якості продукції і відсутність торгових націнок від посередників.

ГЕНЕРАЛЬНА МЕТА

  • пропонуємо виключно потрібні товари та сервіс;
  • уважно ставимося до потреб кожного клієнта;
  • створюємо привітну атмосферу та зручні умови для придбання товарів.

Нам вдалося поєднати широкий асортимент якісних товарів, доступних цін і високий рівень обслуговування. Завдяки цьому ви обов'язково знайдете і зможете придбати потрібне саме вам. Ми віримо, що зрозуміти і задовольнити потреби клієнта можна володіючи такими якостями, як повага і чесність, компетентність і вимогливість, ініціативність і виконання зобов'язань. Злагоджена колективна праця, професіоналізм і прагнення до досконалості - це ті принципи, які лежать в основі нашої корпоративної культури.