Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Bochemit

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Бохеміт (Bochemit - Чехія) - Бренд професійних продуктів для захисту та лікування деревини.


Виробник продуктів для захисту та лікування деревини Bochemit (Чехія)

Чеська компанія Bochemit розпочала своє виробництво в 1993 році, до цього продукція для захисту деревини виготовлялася під іншими торговими марками. У 2007 році власником компанії стала відома чеська інвестиційна компанія. Benson Oak Capital, яка підтримує плани щодо розширення асортименту продукції і прагне поширити її на ринки інших країн.

 

 

 

Дослідна група компанії займається

Продукти бренду Бохеміт високої європейської якості та містять унікальний склад біоцидних речовин нового покоління, які відмінно захищають матеріали від ураження дереворуйнівними комахами, грибками і пліснявою, і при цьому дозволяють дереву необхідне природне "дихання". Бохеміт має відмінну і безпомилкову здатність швидко і рівномірно проникати в дерево і “захищати його”. Впливає тільки там, де необхідно, не випаровується в навколишнє середовище і завдяки цьому придатно і для інтер'єрів.

 

Серія продукції просочувальних засобів для захисту дерева бренду Bochemit поставляється також у зручній упаковці з практичною вушком, який запобігає випадковому відкриття контейнера, а також забезпечує зручну маніпуляцію та зберігання. Палітра індикаторних кольорів, що позначені на етикетках у верхній частині, допомагає ідентифікувати тон обробленої області. Ефективність засобу та можливе фінальне розташування дерев'яного елемента зображують графічні символи. Віримо, що Бохеміт стане незамінним засобом для обробки деревини.

 

Bochemit відповідає всім новітнім європейським нормам та інструкціям, згідно з якими вироби сертифіковані.

 

Антисептики для деревини, бренду Bochemit, пропонують покупцеві високий споживчий комфорт, легке і просте нанесення, яке дійсно під силу кожному!

 

Розгорнути
Вгору